نسخه شماره : 122 - 1396/02/13 -

سازمان آگهی ها تلفن :66401862 - 66484669 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹ 
سال مثبت و درخشاني را پشت سر گذاشتيم کشاکش اصلاح طلبي و اصولگرايي بر سر جذب آراي خاکستري افزايش يارانه ها به معناي بالارفتن قيمت بنزين است
غول شمالي بار ديگر بيدار شد
شبه جزيره کره اين روزها دستخَوش حوادث مختلفي است. شايد اين اولين بار نباشد که کره شمالي آمريکا و همسايه جنوبي را به حمله اتمي و موشکي تهديد مي کند. اما به نر مي رسد اين بار پيونگ يانگ قدري جدي تر سخن مي گويد. آخرين بار تنش ميان دو کره از غرق شدن كشتي “چئونان” آغاز شد که در اين ميان طبق يک يارکشي تاريخ و سياسي امريکا جانب سئول را گرفت. طي دو هفته گذشته کره شمالي بارها امريکا را به حمله هسته اي و موشکي تهديد کرده است و در آخرين تهديد خود اسراييل را به ناوبدي وعده داد.
60 سال پيش، آرزوي “کيم ايل سونگ” رهبر سابق کره شمالي براي وحدت دو کره و نيز تشکيل يک حکومت کمونيستي در شبه جزيره کره، زمينه مناسبي را براي آغاز يک جنگ فراهم آورد و سرانجام در 25ژوئن 1950 با تشويق و حمايت “استالين” رهبر شوروي و “مائو” رهبر حکومت نوپاي چين، ارتش کمونيستي کره به رهبري کيم ايل سونگ به منطقه جنوبي حمله کرد.مردم کره جنوبي ، دستِ کمک به سوي آمريکا دراز کردند. رئيس جمهور ترومن از سازمان ملل متحد تقاضا کرد که عليه متجاوز ، بي درنگ اقداماتي نظامي‌معمول گردد و قواي جنگي آمريکا را به شرکت در اين جنگ مکلف ساخت.
ارتش ...
» ادامه
تلفن همراه جايگزين کارت بانکي شد
مدير کل فناوري اطلاعات بانک مرکزي از پرداخت موبايلي به جاي کارت هاي بانکي به هنگام خريد از دستگاه هاي پايانه فروش خبر داد.
ناصر حکيمي در نشستي خبري با اشاره به بخشنامه رئيس کل بانک مرکزي به شبکه بانکي درباره «ضوابط پرداخت هاي ديجيتال و همراه» گفت: هفته ...

» ادامه
کالاهاي بي‌کيفيت چيني قاچاق است
نايب رئيس اتاق بازرگاني ايران و چين با بيان اينکه کالاهاي بي‌کيفيت چيني موجود در بازار قاچاق است، گفت: براي کنترل قاچاق نبايد به سراغ مغازه‌هاي سطح شهر رفت، بلکه بايد گردش‌ مالي حساب‌هاي ميلياردي بررسي شود.
مجيدرضا حريري در مورد تجارت بين ايران و چين، ...

» ادامه
افتتاح 7ايستگاه مترو در شمال غرب پايتخت؛ به زودي
شهردار منطقه 5 در آيين افتتاح 120 پروژه اين منطقه از اشتغال 2500 نفر در خطوط در حال احداث منطقه 5 خبر داد و گفت: خط 6 مترو به زودي با 7 ايستگاه به بهره برداري مي رسد و بيش از 80 درصد از آبياري فضاي سبز منطقه با دستگاه تحت فشار انجام مي شود.
محسن اسدي ...

» ادامه
توليد انبوه دناپلاس و پژو2008 آغاز شد
توليد انبوه دو خودرو دناپلاس ايران خودرو و پژو2008 شرکت ايکاپ با حضور رئيس جمهور در سايت مرکزي گروه صنعتي ايران خودرو آغاز شد.
اين مراسم صبح ديروز با حضور حجت الاسلام و المسلمين حسن روحاني در گروه صنعتي ايران خودرو برگزار شد.
محصول دناپلاس مدل جديدي ...

» ادامه
بورس و فرابورس
اوراق مشارکت ارزي در انتظار ورود به تالار شيشه‌اي
بانک و بيمه
پرداخت غرامت 400 ميليون توماني به متضررين از حمله پلنگ ايراني
صنعت و معدن
ارج به چرخه توليد باز مي گردد
تجارت و نمايشگاه
ادامه ارزاني در بازار با توليدات جديد
ساختمان ، راه و شهرسازي
فاز دوم نيروگاه زباله سوز آرادکوه با ظرفيت ???? تن احداث مي‌شود
دانش و فناوري
رشد قابل توجه ميزان پهناي باند در کشور
ايران من
‏ خدمتي ماندگار از مشارکت فولاد مبارکه در اجراي پروژه‌هاي احداث شبکه فاضلاب‏
ايران من
تعامل تجاري اصفهان با سي و هفت کشور حاشيه جاده ابريشم
نفت و انرژي
راه اندازي فازهاي دوم و سوم پالايشگاه ستاره خليج فارس تا پايان امسال
خودرو
23 محصول جديد به ايران خودرو مي آيد


بالا