نسخه شماره : 126 - 1396/02/18 -

سازمان آگهی ها تلفن :66401862 - 66484669 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹ 
سوء استفاده از بي اطلاعي مردم و جمع آوري رأي ثبت 18ميليون شماره شبا درسامانه سهام عدالت معادن فاقد تجهيزات ايمن بايد تعطيل شود
همه در انتخابات شرکت کنند تا ابهت و مصونيت کشور حفظ شود
رهبر معظم انقلاب، انتخابات در نظام جمهوري اسلامي را برآمده از اسلام دانستند و تاکيد کردند: همه در انتخابات شرکت کنند تا ابهت و مصونيت کشور حفظ شود.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري، حضرت آيت الله خامنه اي صبح يکشنبه در ديدار هزاران نفر از معلمان سراسر کشور با اشاره به انتخابات 29 ارديبهشت ماه، انتخابات در نظام جمهوري اسلامي را يک موضوع حياتي و بسيار با ارزش دانستند و خاطرنشان کردند: انتخابات در نظام جمهوري اسلامي، برآمده از اسلام است و اينگونه نيست که «جمهوري» به «اسلام» الصاق شده باشد و اگر انتخابات نبود، امروز اثري از جمهوري اسلامي ايران باقي نمي ماند.
ايشان، حضور عظيم مردم در عرصه هاي مختلف بويژه انتخابات را مصونيت بخش کشور و حافظ منافع ملت و موجب ابهت نظام در چشم دشمنان دانستند.
رهبر انقلاب اسلامي با يادآوري نمونه‌اي تاريخي از اقدام يکي از دولتهاي اروپايي در متهم کردن رئيس جمهور ايران و احضار وي به دادگاه، در اوايل دهه هفتاد افزودند: با آنکه رئيس جمهور وقت روابط نزديکي با آن دولت داشت اما همان دولت اروپايي او را متهم و احضار کرد و تنها عاملي که باعث عقب نشيني آن ...
» ادامه
طلب ??هزار ميليارد توماني بانک‌ها وصول شد
وزير اقتصاد و دارايي درباره پرداخت بدهي هاي دولت به بانک ها در دوره يازدهم گفت: از محل حساب تسعير حدود 15 هزار ميليارد تومان بدهي هاي دولت به بانک ها را پرداخت کرديم.
علي طيب نيا درباره وعده محمدباقر قاليباف يکي از نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري مبني ...

» ادامه
اتاق اصناف ايران منسجم ترين نهاد مدني در کشور است
رئيس اتاق اصناف ايران در نشست با مسئولان قوه قضائيه گفت: قوه قضاييه و اتاق اصناف ايران در انجام و پيگيري مشکلات و مسايل مربوط نيازمند تعامل و همکاري بيشتر هستند و اين تعامل مي تواند در کاهش جرائم و تخلفات موثر باشد.
به گزارش روزگارما از اتاق اصناف ايران، ...

» ادامه
نمايشگاه نفت، نويدبخش جهش دوم صنعت پتروشيمي ايران است
مديرعامل شرکت ملي صنايع پتروشيمي ايران، بيست و دومين نمايشگاه نفت يران را نويدبخش مذاکره هاي ثمربخش در صنعت پتروشيمي دانست و گفت: مذاکرات اروپايي‌ها براي سرمايه گذاري، انتقال دانش فني و استفاده از فناوري‌هاي نو با شرکت‌هاي ايراني فعال در اين صنعت در ...
» ادامه
توقف توليد برخي خودروها در سال 97
معاون توسعه سرمايه‌گذاري‌هاي صنعتي ايدرو معتقد است که قيمت خودرو در ايران نسبت به کشورهاي توليدي و صنعتي گران نيست. وي همچنين از توقف توليد برخي خودروها در سال 1397 در صورت عدم تطبيق با 83 مورد استاندارد تعيين شده و تغيير پلت‌فرم خبر داد.
فرداد دليري ...

» ادامه
سياسي
آمادگي داريم به همکاري‌هاي اقتصادي با افغانستان ادامه دهيم
بورس و فرابورس
انتقال ريسک از کانال صندوق‌هاي کالايي
بانک و بيمه
پرداخت خسارت جانباختگان معدن يورت، شهداي پلاسکو و قطار دامغان
تجارت و نمايشگاه
گسترش فعاليت هاي تحقيق و توسعه در واحدهاي صنعتي تهران با مشوق هاي حمايتي
صنعت و معدن
اقدام سريع بانک‌هاي عامل براي توزيع تسهيلات سرمايه در گردش
شهري ، راه و ساختمان
اعلام آمادگي شهرداري تهران و شوراي شهر براي کمک به حادثه ديدگان معدن آزاد شهر
دانش وفناوري
هيچ مشکلي در زير ساخت هاي اينترنت رخ نداده است
ايران من
رکوردزني شرکت گاز خراسان رضوي در اجراي شبکه هاي گازرساني
ايران من
سد احمدبيگلو مشگين شهر تا شهريور آبگيري مي شود
نفت و انرژي
به‌صورت فني ثابت مي کنم، کلاف سردرگم تحويل داديد


بالا