استاندار اردبیل: بیمه‌ها نقش مهمی در کاهش فاصله استان‌ها از یکدیگر دارند

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، سیدحامد عاملی در نشست با حسن شریفی، مدیرعامل و رئیس‌ هیأت مدیره بیمه ایران اظهار کرد: برای کاهش فاصله بین استان‌های برخوردار و کم‌برخوردار، بیمه‌ها می‌توانند نقش مهم و قابل توجهی را برای کمک به دولت ایفا کنند و در این راستا بیمه ایران تأثیرگذاری و نقش‌آفرینی مهمی دارد.

وی افزود: استان اردبیل یکی از استان‌های کم‌برخوردار کشور محسوب می‌شود و در حوزه‌های مختلف، رتبه استان پایین‌تر از سایر استان‌ها است.

استاندار اردبیل ادامه داد: زیرساخت‌های استان اردبیل در حوزه راه‌های مواصلاتی، آب، برق و گاز نیازمند اقدامات ویژه و اساسی است تا مشکلات فعلی و آینده استان در حوزه‌های مذکور رفع شود که به این منظور پروژه‌هایی در حال اجرا بوده و برای اجرای برخی دیگر از پروژه‌ها نیز برنامه‌ریزی شده است‌.

عاملی تصریح کرد: یکی از برنامه‌های اصلی دولت سیزدهم، کاهش فاصله قابل توجه در بین استان‌های برخوردار و کم‌برخوردار بوده که در این زمینه استان اردبیل برای رفع کمبودهای موجود، نیازمند توجه ویژه و اساسی است.

استان اردبیل از نظر شاخص‌های توسعه جزو استان‌های کم برخوردار به شمار می‌رود از همین رو یکی از اولویت‌های نخست و اساسی مدیریت ارشد استان تامین منابع مالی مورد نیاز برای جبران عقب ماندگی شاخص‌های توسعه در بخش‌های مختلف است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.