برتری رعد پدافند در هفته سوم لیگ برتر بدمینتون

به گزارش ایرنا، هفته سوم لیگ برتر بدمینتون مردان امروز(پنج شنبه) برگزار شد.

دو تیم انقلاب قم و چادر ملو اردکان در مقابل هم قرار گرفتند که در پایان اردکانی ها با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز این رقابت شدند تا اولین شکست انقلاب را رقم بزنند و سومین پیروزی پی دی پی خود را جشن بگیرند. چادر ملو اردکان در هفته چهارم استراحت دارد و انقلاب قم میزبان ورنا بتن عباس آباد است.

تیم ورنا بتن نیز پذیرای تیم هدف سمنان بود که در پایان توانست با نتیجه ۳ بر ۲ سمنانی ها راشکست بدهد. ورنا بتن پس از شکست هفته گذشته در ارکان، اولین پیروزی خود در لیگ را جشن گرفتند. هدف سمنان تا کنون هر سه بازی خود را ۳ بر ۲ واگذار کرده است.

ورنا بتن در هفته چهارم در قم مهمترین بازی هفته را برگزار خواهند کرد. و هدف سمنان میهمان آکادمی بدمینتون کرمان است.

همچنین تیم آکادمی بدمینتون کرمان مقابل تیم پر قدرت رعد پدافند هوایی زاهدان کاری از پیش نبرد و با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد کرمانی ها در سه بازی گذشته سه باخت را تجربه کرده است. زاهدانی ها هفته گذشته استراحت کردند و این دومین پیروزی آنها بود.

رعد پدافند هوایی زاهدان در هفته چهارم میهمان توس مسیر مشهد است و کرمانی ها میزبان هدف سمنان می باشند.

همچنین هفته سوم لیگ برتر زنان نیز امروز برگزار شد و تیم شهید فخار مشهد میزبان مس شهر بابک بود که در پایان مسی ها با نتیجه ۴ بر یک پیروز این رقابت شدند. شهید فخار مشهد تیم جوان و بومی که در هفته گذشته استراحت کرده بود، دومین باخت خود در این هفته را تجربه کرد.

شهید فخار در هفته چهارم میهمان شهرداری شاهرود است و مسی ها در کرمان میزبان میلاد تبریز هستند تا فینال لیگ ۱۴۰۱ در هفته چهارم برگزار شود.

نماینده گیلان نیز با باخت برابر تیم پرقدرت نماینده تبریز سومین باخت پیاپی خود را تجربه کرد و میلادی ها سومین پیروزی پیاپی خود را جشن گرفتند.

نماینده گیلان در هفته چهارم استراحت خواهد کرد و میلاد تبریز میهمان مس شهر بابک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.