رسیدگی به امور ایثارگران یک اولویت انکار ناپذیر است

سید یعقوب محمد مرادی در گردهمایی مشاورین امور ایثارگران ۱۹ وزارتخانه کشور با بیان اینکه جلوه‌های معنوی ایثارگرانه مردم در امتداد مسیر و آرمان‌های شهدا ادامه دارد افزود: این نسل کنونی در فداکاری میراث‌دار دفاع مقدس است. شهیدانی که در زمان نوجوانی و جوانی خود با استمداد از اهل بیت (ع) راهی جبهه‌ها شدند یادگاران ارزشمندی هستند که باید منش جوانمردی و ایثارگری آنان به فرزندان این جامعه منتقل گردد ، نسل کنونی باید با آموزه های شهادت و ایثار آشنا باشد و این مهم برای انتقال آموزه های ایثار و شهادت رسالتی است که بر دوش تک تک ما و آحاد جامعه قرار دارد.

وی در این نشست که اعضای شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو و صنعت آب و برق نیز حضور داشتند ، با اشاره به اینکه گفتمان و مسیر شهدا همچنان در جامعه استمرار دارد و هنوز دنیا از نگاه دفاع مقدس به عظمت کشور ما می‌نگرد خاطر نشان کرد : خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران از کارهایی است که جزو باقیات و صالحات محسوب می‌شود ، همه ما وظیفه داریم و باید پای کار نظام انقلاب و خانواده شهدا بایستیم و خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران را افتخاری برای خود بدانیم.

مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران با تجلیل از ایثارگران و شهدای صنعت آب و برق از شهیدان صنعتی و بهرام مجد به عنوان دو شهید شاخص صنعت آب و برق فارس یاد کرد که جان خود را برای اعتلای کلمه توحید و در راه دفاع از آرمان های انقلاب و جمهوری اسلامی از دست دادند و جاودانه شدند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس نیز در نشست مشاورین ایثارگران دستگاه‌های اجرایی فارس گفت: باید از تمام ظرفیت ها و امکانات دستگاه‌ها برای رفع بخشی از نیازها و مشکلات ایثارگران و خانواده آنها استفاده کنیم.
اسماعیل محبی پور، افزود: ما به عنوان افراد آگاه و مطلع و کسانی که ادعای دلسوزی نسبت به خانواده ایثارگران داریم و مسئولیتی هم به عنوان مشاور امور ایثارگران پذیرفته ایم آن هم در دولتی که ادعای انقلابی گری دارد باید در همین مسیر محکم گام برداریم.

در ادامه این نشست سید یعقوب محمد مرادی مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران بهمراه مهندس یدالله حقیقی مدیر عامل شرت برق منطقه ای فارس و اعضای شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در این استان در دیدار با خانواده شهیدان صنعت آب و برق فارس از خانواده شهید صنعتی و شهید بهرام مجد تجلیل کرد.

در این برنامه از مهندس یدالله حقیقی مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای فارس و رییس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در فارس به لحاظ جدیت در رسیدگی به امور ایثارگران و حمایت از خانواده معظم شهدا توسط استاندار استان فارس تقدیر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.