وزیر ارشاد: مواکب فرهنگ و هنر به ترویج فرهنگ حسینی می‌پردازند

به گزارش روز جمعه ایرنا در جدیدترین نوشته محمدمهدی اسماعیلی در توییتر آمده است: امروز در ‎خوزستان قهرمان و در ‎طریق الحسین، به منظور بررسی وضعیت خدمت رسانی به زوار اربعین، میهمان جمع خادمان مواکب فرهنگ و هنر در ‎چذابه بودم.

در این مطلب افزوده شده است: امسال با تلاش همکارانم، مواکب فرهنگ و هنر از شرقی‌ترین نقطه کشور تا کربلای معلی به ترویج فرهنگ حسینی به زوار پرداختند.

به گزارش ایرنا وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی محمدمهدی اسماعیلی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه سفرهای استانی خود، عصر روز پنجشنبه از طریق فرودگاه آبادان، به خوزستان سفر کرده است. وی در این سفر ۲ روزه علاوه بر بررسی وضعیت خدمت‌رسانی به زایران اربعین حسینی در مرز شلمچه و چذابه، از موکب‌های فرهنگ و هنر این وزارتخانه در این پایانه‌های مرزی، نشست‌هایی را با مسوولان استانی و فرهنگی خوزستان برگزار خواهد کرد.

بازدید از موکب‌ها و بررسی وضعیت خدمت رسانی به زایران اربعین حسینی در پایانه شلمچه و چذابه، بررسی وضعیت فرهنگسرای نیمه تمام آبادان، و دیدار با خانواده هنرمند فقید احمد یلالی از پیشکسوتان جنگ تحمیلی و یکی از مدیران فعال کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد آبادان از دیگر برنامه نخستین روز سفر استانی وزیر فرهنگ به استان خوزستان بود.

دیدار با نماینده ولی فقیه در خوزستان، دیدار با امام جمعه رامهرمز، بازدید از فرهنگسرای شهرستان هفتکل، افتتاح پروژه خانه مسجدسلیمان و حضور در مرقد دانیال نبی(ع) در شهرستان شوش از برنامه های روز دوم سفر استانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.