تبریک مقامات عالی‌رتبه شورای المپیک آسیا به خسروی‌وفا

به گزارش ایرنا، راجا راندمیر سینک رئیس موقت شورای المپیک آسیا و حسین المسلم مدیرکل شورای المپیک آسیا با ارسال پیام‌های جداگانه انتخاب محمود خسروی‌وفا به‌عنوان رئیس کمیته‌ ملی المپیک ایران را تبریک گفتند.

در متن پیام تبریک راجا راندهیر سینک رییس موقت شورای المپیک آسیا خطاب به خسروی‌وفا چنین آمده است: تبریک صمیمانه مرا به‌خاطر انتخاب شما به‌ عنوان ریاست کمیته ملی المپیک ایران پذیرا باشید. قطعا شایسته این مقام هستید. فرهنگ ورزش در ایران به جایگاه ارزشمندی دست یافته است و اطمینان دارم تحت دانش و حکمت جنابعالی شاهد ارتقای آن خواهیم بود. قطعا با هدایت و رهبری شما جنبش المپیک در ایران ادامه خواهد داشت. مطمئن باشید حمایت و دوستی شورای المپیک آسیا را همواره خواهید داشت.

در متن پیام تبریک حسین المسلم مدیر کل شورای المپیک آسیا نیز آمده است: تبریک صمیمانه مرا به‌خاطر انتخاب‌تان به‌عنوان رئیس کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران پذیرا باشید. اطمینان دارم با توجه به اعتمادی که جامعه ورزش به شما داشته، جنبش و عزم ویژه‌ای در توسعه فرهنگ ورزش در ایران ایجاد خواهد شد. شورای المپیک آسیا و کمیته ملی المپیک ایران در سال‌های گذشته روابط خوبی داشته‌اند و اطمینان دارم که با هدایت و رهبری خردمندانه جنابعالی، این همکاری نشو و نمو بیشتری نیز خواهد داشت. به جنابعالی اطمینان می‌دهم که شورای المپیک آسیا همواره در کنار شما خواهد بود و آماده هرگونه همکاری با شما هستیم. همواره به‌عنوان یک دوست در کنار شما هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.