روسای تشکل‌های گردشگری کشور با جاذبه‌های گردشگری البرز آشنا شدند

به گزارش ایرنا، فریدون محمدی روز شنبه با اشاره به برگزاری مجمع عمومی کانون انجمن‌های صنفی و جامعه انجمن‌های حرفه‌ای راهنمایان گردشگری ایران به میزبانی البرز اظهارداشت: این تور گردشگری طی ۲ روز گذشته در محموعه فرهنگی تفریحی ایثار کردان و جاذبه های گردشگری فرودگاه آزادی نظرآباد و آثار تاریخی استان برگزار شذ.

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز افزود: روز اول این اجلاس به هم اندیشی راهنمایان با حضور معاون گردشگری وزارتخانه، مدیر کل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری و مدیر کل گردشگری داخلی کشور اختصاص داشت.

وی با بیان اینکه روز دوم به تور آشناسازی شرکت کنندگان با جاذبه‌های گردشگری استان گذشت، گفت: هدف اصلی ما از برگزاری چنین گردهمایی آشناسازی شرکت کنندگان با جاذبه‌های گردشگری استان بود زیرا هرکدام از این افراد رئیس انجمن صنفی و حرفه‌ای راهنمایان گردشگری کشور هستند. به این ترتیب هر کدام از این افراد با صدها راهنمای‌ گردشگری در ارتباط هستند.

محمدی ادامه داد: همچنین نقشه راهنمای گردشگری استان به رؤسای تشکل‌های راهنمایان گردشگری تقدیم شد. به این ترتیب آمادگی میزبانی خود را برای برگزاری جشن بزرگ راهنمایان گردشگری که اسفندماه در کشور برگزار می‌شود، اعلام کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.