لیگ دسته اول فوتبال؛ برنامه هفته پنجم تا یازدهم اعلام شد

به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، برنامه هفت هفته از رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور اعلام شد که طبق آن، برنامه مسابقات هفته‌های پنجم تا یازدهم به شرح زیر است:

هفته پنجم

سه‌شنبه ۲۹ شهریور

شهرخودرو مشهد – رایکا(دریاکاسپین) بابل – ساعت ۱۸- ورزشگاه ثامن الائمه مشهد

چادرملو اردکان – استقلال ملاثانی- ساعت ۱۸- ورزشگاه نصیری یزد

آرمان گهر سیرجان – خوشه طلایی ساوه – ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان

ون پارس اصفهان – خیبر خرم آباد- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه فولادشهر فولادشهر

سایپا تهران – فجر سپاسی شیراز- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه دستگردی تهران

شمس آذر قزوین – شهرداری همدان- ساعت ۱۸:۴۵- ورزشگاه سردارآزادگان قزوین

چوکا تالش – پارس جنوبی جم- ساعت ۱۸:۴۵- ورزشگاه پوریا ولی تالش

خلیج فارس ماهشهر – شهرداری آستارا- ساعت ۱۹:۱۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

چهارشنبه ۳۰ شهریور

استقلال خوزستان – مس شهربابک- ساعت ۱۹:۱۵- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
هفته ششم

چهارشنبه ۶ مهر

مس شهربابک- سایپا تهران- ساعت ۱۷- ورزشگاه زینلی سرچشمه

رایکا(دریاکاسپین) بابل– چادرملو اردکان- ساعت ۱۷- ورزشگاه ۷ تیر بابل

خوشه طلایی ساوه – شهرخودرو مشهد- ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه یادگارامام قم

فجر سپاسی شیراز – شمس آذر قزوین- ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه حافظیه شیراز

شهرداری آستارا – چوکا تالش – ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه وحدت آستارا

شهرداری همدان – خلیج فارس ماهشهر- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه حاجی بابایی همدان

خیبر خرم آباد – استقلال خوزستان- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه تختی خرم آباد

پارس جنوبی جم – ون پارس اصفهان ششم- ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه تختی جم

استقلال ملاثانی – آرمان گهر سیرجان- ساعت ۱۸- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
هفته هفتم

پنجشنبه ۱۴ مهر

شهرخودرو مشهد – استقلال ملاثانی – ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه ثامن الائمه مشهد

آرمان گهر سیرجان – فجر سپاسی شیراز- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان

چادرملو اردکان – شهرداری همدان- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه نصیری یزد

خوشه طلایی ساوه – رایکا(دریاکاسپین) بابل- ساعت ۱۷- ورزشگاه یادگارامام قم

ون پارس اصفهان – مس شهربابک- ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه فولادشهر اصفهان

شمس آذر قزوین – شهرداری آستارا- ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

چوکا تالش – خیبر خرم آباد- ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه پوریاولی تالش

خلیج فارس ماهشهر – پارس جنوبی جم- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

استقلال خوزستان – سایپا تهران- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
هفته هشتم

سه شنبه ۱۹ مهر

مس شهربابک – شمس آذر قزوین- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه زینلی سرچشمه

فجرسپاسی شیراز – شهرخودرو مشهد- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه حافظیه شیراز

رایکا(دریاکاسپین) بابل– خلیج فارس ماهشهر- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه ۷ تیر بابل

سایپا تهران – ون پارس اصفهان- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه پاس قوامین تهران

شهرداری آستارا – استقلال خوزستان – ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه وحدت آستارا

خیبر خرم آباد – چادرملو اردکان- ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه تختی خرم آباد

شهرداری همدان – چوکا تالش – ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه حاجی بابایی همدان

پارس جنوبی جم – آرمان گهر سیرجان- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه تختی جم

استقلال ملاثانی – خوشه طلایی ساوه – ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
هفته نهم

سه شنبه ۲۶ مهر

شهرخودرو مشهد – مس شهربابک – ساعت ۱۵- ورزشگاه ثامن الائمه مشهد

خوشه طلایی ساوه – شهرداری همدان- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه یادگار امام قم

چادرملو اردکان – ون پارس اصفهان – ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه نصیری یزد

شمس آذر قزوین – سایپا تهران- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

چوکا تالش – فجر سپاسی شیراز- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه پوریا ولی تالش

خلیج فارس ماهشهر – خیبر خرم آباد- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

استقلال ملاثانی – رایکا(دریاکاسپین) بابل- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

چهارشنبه ۲۷ مهر

آرمان گهر سیرجان – شهرداری آستارا- ساعت ۱۵- ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان

استقلال خوزستان – پارس جنوبی جم – ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
هفته دهم

سه شنبه ۳ آبان

رایکا(دریاکاسپین) بابل– آرمان گهر سیرجان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه ۷ تیر بابل

فجرسپاسی شیراز – خلیج فارس ماهشهر- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه حافظیه شیراز

مس شهربابک – چوکا تالش- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه زینلی سرچشمه

شهرداری همدان – استقلال ملاثانی- ساعت ۱۵- ورزشگاه حاجی بابایی همدان

سایپا تهران – چادرملو اردکا- ساعت ۱۵- ورزشگاه پاس قوامین تهران

ون پارس اصفهان – استقلال خوزستان- ساعت ۱۵- ورزشگاه فولادشهر فولادشهر

خیبر خرم آباد – شمس آذر قزوین- ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی خرم آباد

شهرداری آستارا – شهرخودرو مشهد – ساعت ۱۵- ورزشگاه وحدت آستارا

پارس جنوبی جم – خوشه طلایی ساوه- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی جم
هفته یازدهم

دوشنبه ۹ آبان

شهرخودرو مشهد – خیبر خرم آباد یازدهم- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه ثامن الائمه مشهد

رایکا(دریاکاسپین) بابل– شهرداری همدان – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه ۷ تیر بابل

آرمان گهر سیرجان – مس شهربابک – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان

چادرملو اردکان – پارس جنوبی جم – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه نصیری یزد

خوشه طلایی ساوه – شهرداری آستارا- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه یادگارامام قم

شمس آذر قزوین – استقلال خوزستان- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه سردارآزادگان قزوین

چوکا تالش – سایپا تهران- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه پوریاولی تالش

خلیج فارس ماهشهر – ون پارس اصفهان- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

استقلال ملاثانی – فجرسپاسی شیراز – ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.